• טל פלג דיאטנית

איך לקבל השתתפות מהביטוח הפרטי עבור הטיפול שלי ?


קיבלת הפנייה מהרופא לדיאטנית ויש לך ביטוח בריאות פרטי ? - הפוסט הזה עשוי לחסוך לך הרבה כסף !


חשוב שתדעי שאם יש לך ביטוח בריאות פרטי יתכן והוא משתתף בעלות הטיפול אצלי בקליניקה ואת מרוויחה פעמיים: גם תרדי במשקל בלי לסבול ובלי להיות רעבה וגם עשויה לקבל החזר מהביטוח הפרטי שלך.
הנה מה שצריך כדי שזה יקרה: ======================= קודם כל ... צריך שיהיה ביטוח פרטי של חברות הביטוח הפרטיות ( כמו הפניקס / מגדל / כלל/ הראל...וכמובן חברות ביטוח נוספות ). לרבים יש ביטוח כזה במקום העבודה ("חבר" / "הסתדרות המורים" / "אינטל" / "לשכת עורכי הדין".....) והם בכלל לא חושבים שהוא רלוונטי . לכן, שלב ראשון - לברר אם יש לך ביטוח בריאות פרטי.


לבדוק האם הפוליסה שלך כוללת ייעוץ דיאטנית ? אם כן... אחלה.

החשבונית שלי מוכרת להחזר כי אני בעלת רשיון של משרד הבריאות.

בדקי איתם מה בדיוק הם דורשים כדי לקבל החזר ועל כמה ייעוצים בשנה מגיע לך החזר וכמה (משתנה בין פוליסה לפוליסה).

בדר"כ אני רואה שמבקשים את המסמכים הבאים: ---------------------------------------------------------------- 🎯 הפנייה של רופא לדיאטנית. אפשר לבדוק עם רופא המשפחה אם את יכולה לקבל הפנייה כזו.

🎯רשיון של הדיאטנית כדי להיות בטוחים שקיבלת טיפול מדיאטן/ית מוסמך. יש לי כמובן !

🎯חשבונית על מה ששילמת . את מקבלת אחרי התשלום.

🎯 אם שילמת על סדרה יבקשו ממני את תאריכי המפגשים שלנו. לא בעיה. אני דואגת לזה.

מה נשאר ❓❓ - לקבוע פגישה ראשונה ולהתחיל את התהליך ואת זה רק את יכולה לעשות.

הערה חשובה : הפוסט הזה נכתב בנובמבר 2020 , הרגע האחרון לגבי השתתפות במפגשים לשנה זו כי ב 2021 מתחילה שנה חדשה והמפגשים שהביטוח משתתף הם לשנה אז להתחיל עכשיו זה מצוין כי יש רצף בין מפגשי 2020 לאלו של 2021.


ואם אין לך ביטוח פרטי ? כמובן שאת מוזמנת ברצון לקליניקה שלי. לא לכולם יש ביטוח פרטי וזה רק מחזק את החשיבות שתרדי במשקל, תהיי בריאה ותשמרי על עצמךץ


אני פה 0502495252

הערה: את כל זה כתבתי מהנסיון שלי כדיאטנית עם לקוחות שונים . זה לא מחליף בשום אופן שיחה ברורה עם סוכן הביטוח שלך או חברת הביטוח כדי להבין האם הביטוח שלך כולל את הסעיף המתאים , באילו תנאים ומה נחוץ להחזר.


הנה פרטים על תוכנית הליווי האישית שלי לירידה במשקל - כאן

פוסטים אחרונים

הצג הכול