top of page

מזמינה אותך לקרוא
מה הלקוחות שלי מספרות 

גם לך זה יכול לקרות. בואי נדבר!

תודה. אצור קשר בהקדם האפשרי

כבר מהמפגש הראשון יצאתי בתחושה שהפעם זה הולך להיות מסע אחר...

כשפניתי לטל והתחלתי איתה את המסע לעבר השגת מטרותיי הייתי קצת סקפטית, בכל זאת עד היום בכל המלחמות שניהלתי מול המשקל הוא ניצח אותי בענק והשאיר אותי בעיקר עם תחושת הכישלון והאכזבה העצמית.
כבר בסיום המפגש הראשון יצאתי בתחושה שהפעם זה הולך להיות מסע אחר, מסע בו האוכל הוא הפרטנר שלי ולא האויב ומסע בו אני לא לבד מול הקושי והתסכולים שעולים בדרך. בכל פעם שהגעתי לנקודה שהרגשתי שאני נכשלת ואין עוד טעם להמשיך, טל הצליחה בדרכה העדינה להחזיר אותי לפרופורציות הנכונות, למנוע את ההלקאה העצמית על אותה גלידה באמצע הלילה וכך להחזיר אותי למסלול ולדרך הנכונה.
בכל מפגש קיבלתי טיפים קטנים שעזרו לי להתמודד עם סיטואציות מורכבות יותר מבחינת תזונה, לשמור על עצמי מזלילה מיותרת אבל גם להרגיש את תחושת הסיפוק הרגשי והפיזי מהאוכל.
בזכות הליווי האישי, הרגישות הגדולה, העדר השיפוטיות, הידע הרב ויכולת ההנגשה שלו, אני משיגה את מטרותיי ולומדת לשמור עליהם!

יובל חסון

מעבר לתפריט היו טיפים, גיוון כיפי, הרבה עידוד וללא לחץ שעזרו לי לרדת 7 ק"ג בנחת

עם פרישתי לגמלאות, היה לי ברור כי יחד עם השינוי המהותי באורח החיים ארצה לעשות שינוי תזונתי, ובמילים פשוטות לרדת במשקל.
טל הציעה לי תפריט הכי דומה לשגרה שלי, תפריט שהיה לי הכי קל לאמץ ולהתמיד בו, עכשיו כבר כמעט שנה, אבל מעבר לתפריט היו מספר טיפים לתמהיל נכון, גיוון כייפי, הרבה עידוד וללא לחץ שעזרו לי לרדת 7 קג' בנחת, ומספר חודשים להתמיד בשמירה שזה כידוע הכי קשה.
ההשפעה הכי גדולה והברוכה של טל מבחינתי, היה בנושא ההליכות. בהתחלה זה היה כורח אבל עם הזמן זה הפך להנאה, לפסק זמן אישי התורם להתחזקות הגוף והנפש   אשר סוגר מעגל גם בהשפעה על האכילה.
טל,  תודה רבה על הליווי, העידוד והעצות המועילות בנושא אכילה, ספורט ומה שבניהם.

חגית, בת 65

למדתי לשנות את האופן שבו אני חושבת על אוכל

טל היקרה, 

 

לאחר שראיתי תמונות שלי עם שמלת הכלה בסטודיו שבו רכשתי אותה פתאום הרגשתי שלא כך אני רוצה להיראות ביום המאושר בחיי. פתאום ראיתי את הכמה קילוגרמים הנוספים שהתווספו להם בשקט ובהתמדה בזמן הקורונה. מאוד לא הייתי מרוצה מהעניין. בתור מישהי שרוב חייה הבוגרים היתה רזה וספורטיבית לא הבנתי מה קרה לגוף קצת אחרי גיל 30. לכן החלטתי שאני רוצה לפנות לדיאטנית קלינית שתוכל לעזור לי לרדת כ-5 קילו לקראת החתונה. כאשר הגעתי לטל קיבלתי תפריט מפורט ומותאם לצרכיי. והעיקר תפריט שאני יכולה לעמוד בו. בתור אחת עם חיבה יתרה למתוק הדרך לא היתה תמיד קלה אבל בזכותה של טל למדתי לא רק לשנות את הרגלי התזונה שלי אלא גם את האופן שבו חשבתי על אוכל. השינוי הזה הוא החלק המשמעותי לשמירה לאורך זמן כי הוא עזר לי ברגעים של שבירה או התלבטות כשאני עומדת מול קינוח מפתה. היום בבוקר כשעליתי על המשקל סוף סוף לאחר מאמץ ארוך הצלחתי להגיע ליעד שלי והייתי כל כך גאה בעצמי. מרוב תדהמה הוצאתי את הסקיני ג'ינס שלי מתחתית הארון (אותו מכנס שיש לכל אחת מאיתנו אי שם קבור בארון ליום שבו אולי נרזה ונוכל ללבוש אותו שוב) ולבשתי אותו. והוא התאים לי! וישב עלי ממש בנוחות! תחושה של אושר! כי באותו הרגע חשבתי לא על המשקל או הדיאטה אלא על ההרגשה שאני כמו פעם, והכל עדיין פתוח ואפשרי. תחושת נעורים נפלאה שממלאת אותך באנרגיה מדהימה. 

תודה רבה שעזרת לי לחזור להרגיש שהשמיים הם הגבול! 

באהבה גדולה, אלינור קוגן

הירידה במשקל והיכולת לשמור עליו חיזקו לי את הדימוי העצמי והאמון בעצמי

​הי טל,

רציתי רק להודות לך על כל מה שעשית ואת עושה למעני.
הירידה במשקל והיכולת לשמור עליו חיזקו לי את הדימוי העצמי ואת האימון בעצמי, לאחר שנים של ניסיונות לא מוצלחים או קצרי טווח לרדת במשקל.
מה שאני אוהבת בעבודה שלך איתי, זו ההתייחסות שלך כתזונאית בכירה לא רק לאוכל, תפריטים וקלוריות, אלא לכל הצד ההתנהגותי והרגשי של האכילה. את מחפשת להבין מתי אני אוכלת, למה, ומה יכול לחזק בנקודות אלה כדי שהאכילה לא תצא משליטה ותכנון.
לדעתי, זה מה שמאפשר לא רק לרדת במשקל אלא גם לשמור עליו לאורך זמן. האנרגיה, הלהט שלך לנושא, והשילוב בניהם לידע נרחב, היכולת שלך גם לצטט מחקרים וגם לתת טיפים ועצות פרקטיות וחשובות ביותר – כל אלה ביחד נותנים משהו אחר וחשוב. שוב, המון תודה, מקרב לב.

ט׳, פסיכולוגית קלינית מאזור השרון

ירדתי במשקל באופן משמעותי אך בעיקר הצלחתי לשמור על ההישג...מתנה לחיים.

טל היקרה,
הבאת אל העבודה המשותפת שלנו מקצוענות רבה, ידע משמעותי שלא פגשתי כמותו, הקשבה אינסופית לצרכים וחשיבה יצירתית שאפשרו ומאפשרות לי להתקדם בתהליך ההרזיה.
את מעודדת, תומכת, מציעה פתרונות יישומיים, מסייעת בהקניית הרגלים, מאתגרת ומניחה לעיתים, כשצריך.
את שותפה אמיתית לדרך.בעיקר נעזרתי ביכולת שלך לחשוב "מחוץ לקופסה".
ברגעי השבירה, ברגע של אי הצלחה נקודתי, ידעת למצוא פתרון יצירתי שאפשר לי להמשיך בדרך.
ירדתי במשקל באופן משמעותי, אך בעיקר הצלחתי במשך תקופה ארוכה לשמור על ההישג וכל זאת בזכות הטמעת אורח חיים נינוח, בריא ומאפשר הרזייה.
מתנה לחיים..."חושבת אותך" כמעט בכל רגע נתון, ומודה לך על המסירות, המחויבות ועל התמיכה הרבה.

באהבה גדולה, ע. בר

הגעתי להישג שהתקשיתי להגיע אליו לבד כבר שנים!

בראשית ימי הקורונה ועם כ 6 קילוגרמים עודפים, חשבתי שיהיה רע מאוד להיכנס לימי הסגר בצורה כזו. אלה נראו כמו  ימים בהם הפוטנציאל לעלות במשקל גדול מאוד ולכן חיפשתי במרחבי הרשת אחר מישהי שאוכל לקבוע איתה תוכנית ירידה במשקל וסדרת פגישות ליווי וייעוץ דווקא בימים שכאלה.
לאחר שיטוט בכמה אתרים וצפייה בסרטים שונים וקריאת המלצות בחרתי את טל שדיברה לעניין ובגובה העיניים, שלא הבטיחה הבטחות שווא וקסמים, אלא סיוע מקצועי.
היום כשנה אחרי תהליך ארוך, מציאותי וידידותי ירדתי כחמישה קילו. היה זה תהליך אשר במהלכו קיבלתי תמיכה והרבה ידע מקצועי המותאם לי ולאורח חיי. אני עדיין נאבקת על שמירה על המשקל מחשש לעלות שוב, מנסה לרדת עוד קילו או שניים וגם זאת אני עושה בליווי של טל. גם בשלב הזה הליווי הייעוץ והתמיכה של טל עוזרים לי שלא לחזור על הטעות הנפוצה כל כך לרדת ואז לשמוח, בצדק רב, על כך אבל אז התחיל לעלות אט אט שוב בחזרה.
הודות לידע המקצועי הרחב שלה, השיחות המעודדות והאמפטיה הגעתי להישג שהתקשיתי להגיע אליו לבד כבר שנים. טל מלווה אותי בחיפוש אחר הדרך הנכונה להמשיך ולרדת עוד קצת, לשמור על ההישג, וזאת בנועם, בקשב ובמקצועיות לעילא ולעילא.

רוני, בת 63

השלתי 23 ק״ג... כמה כיף להיראות כמו שאני נראית היום!

לטל,
המון תודה והערכה על הליווי המתמיד בתהליך. לא קלה היתה הדרך אך לך תמיד היו מענים ועצות מתאימות שהפכו את הבלתי אפשרי לאפשרי ובאמת בעזרתך הגעתי ליעד והשלתי 23 ק''ג. כמה כיף להיראות כמו שאני נראית היום.
שוב תודה!

מירי, הוד השרון

אני במשקל שלא הייתי 7 שנים. לא האמנתי שאגיע לשם שוב.

עיני נמלאו דמעות שמחה הבוקר. נשקלתי ואני במשקל שלא הייתי בו 7 שנים. לא האמנתי שאגיע לשם שוב. זה נותן המון כח ושמחה. תודהההה.

הודעת טקסט מלקוחה

עבדנו יחד, הרגשתי שאני לא לבד וירדתי 12 קילו

קוראים לי שרית ואני מהוד השרון , בת 45. הגעתי לטל  דרך המלצת חברה.
הזעזוע שהביא אותי לטל היה שבוקר אחד נשקלתי והמשקל הראה שאני שוקלת יותר מבעלי!
הגעתי לפגישות שבועיות במהלכן פשוט עבדנו יחד! הרגשתי שאני לא לבד במאבק היומיומי. קיבלתי הדרכה צמודה מטל איך להתמודד עם תקופות החגים ועם אירועים "עתירי אוכל".
טל רצינית, מפוקסת מטרה ומקצועית לעילא ועילא. היא בנתה לי תפריט שמתאים לסגנון חיי ובהתחשבות מלאה בסוג האוכל שאני אוהבת, גילתה אמפטיה ורגישות בתקופות בהן הגוף "פחות שיתף פעולה" ועודדה כשהק"ג ירדו. בד בבד עודדה אותי טל להתחיל בפעילות אירובית ובשעורי פילאטיס כדי להשלים את השינוי באורח החיים. הגעתי לטל במשקל 72 ק"ג ,ירדתי 12 קילו ואני שומרת על המשקל עד היום בעזרת הרבה משמעת עצמית וספורט.
אני ממש לא מאלה שכותבות המלצות בכל מיני אתרים ובלוגים אבל בנושא רגיש זה, החלטתי שאפשר ונכון לחרוג ממנהגי. אז אם גם את נאבקת בקילוגרמים מיותרים ושוקלת מהיכן תבוא הישועה... הגעת למקום הנכון! בהצלחה.

שרית, בת 45 מהוד השרון

תוך מספר חודשים קיזזתי אחוז ניכר ממשקלי וירדתי בכמה מידות!

אף פעם לא התעסקתי בדיאטות, מה "מותר" ומה "אסור". תמיד אכלתי כל מה שרציתי ללא הגבלה והמשקל לא הטריד אותי.
טוב, אבל מסתבר שבגיל מסויים המשקל מתחיל להצטבר והופך לנוכחות בולטת יותר בחיים.
בתמיכה נמרצת של חברה שעברה תהליך הרזיה מוצלח אצל טל, הגעתי להחלטה לטפל בנושא.
כך הגעתי אל טל אחרי הלידה השניה שלי, והתחלתי ללמוד מהי אכילה נכונה ומאוזנת.
היה חשוב לי לאכול דברים שאני אוהבת וטעימים לי ולא להרגיש מסכנה. כבונוס קיבלתי הרבה טיפים בעניין חינוך לתזונה אצל ילדים, בישול בריא ועוד הרבה רעיונות שמנחים אותי בחיי היומיום ובבחירות שאני עושה.
תוך מספר חודשים קיזזתי אחוז ניכר ממשקלי וירדתי בכמה מידות ! ההרגשה היתה נהדרת.כיף להיראות כמו שאני אוהבת לראות את עצמי. חשוב לי לציין שהערך המוסף של תהליך ההרזיה, עבורי, הוא השינוי בדפוסי החשיבה לגבי אכילה והיכולת לעשות בחירה מושכלת לאורך זמן.
מחזקת את כל מי שלוקח החלטה לעשות שינוי. המאמץ משתלם!

מיכל, בת 42 מכפר סבא

התוצאות הגיעו... אני בשבוע השביעי לתכנית והשלתי 6 ק״ג ממשקלי!

כל חיי הבוגרים אני זוכרת עצמי כבעלת עודף משקל והמצב כמובן החמיר לפני כ- 12 שנים עם הכניסה להריונות ולידות. כל הריון הוסיף 20 ק"ג, ובתום כל הריון נותרו 10 ק"ג עודפים שלא הצלחתי להוריד ולאחר 3 לידות (כשהקטנה כבר בת 5...)  הגעתי לגיל 40 עם 30 ק"ג עודפים!!!
לפני כשנה התחלתי בתהליך ירידה במשקל שסוף-סוף הצליח וירדתי 20 ק"ג. נשארו 10. ואז נתקעתי חזק. חודשים לא ירדתי גרם ואפילו התחלתי לעלות בחזרה. התיסכול היה גדול מאוד. חיפשתי משהו שיעצור את הסחף... ואז נתקלתי באחד הסרטונים של טל פלג באינטרנט. צפיתי ונהניתי. הנה בחורה שמדברת בדיוק, אבל בדיוק, על הבעיה. על ה- 5-6-10 קילו הבלתי אפשריים האלה. על אישה בגילי וכמוני שניסתה כבר הכל ועדיין תקועה עם עודף משקל מעצבן ומעיק. הרגשתי שהנה יש כאן מישהי שנראית מאוד מקצועית ומדברת ממש בגובה העיניים, עם הבנה עמוקה של ה"ראש השמן".
נרשמתי לתכנית און ליין .ראשית קיבלתי שאלון מעמיק ובעקבותיו תפריט שמתאים לצרכיי. וגם קיבלתי כניסה לאתר מופלא! עם המון המון מידע, הדרכות, מתכונים, טיפים, מידע בתמצית ומידע באריכות - לבחירתי - על כל דבר שקשור בדיאטה, בשינוי אורח חיים, בשינויים הקטנים שמביאים לתוצאות גדולות.הקשבתי לכל ההדרכות, קראתי הכל. הדפסתי את ספר המתכונים וכל שבוע ניסיתי לפחות מתכון אחד.
והתוצאות הגיעו!! אני בשבוע השביעי לתכנית והשלתי 6 ק"ג ממשקלי! מבחינתי זה פשוט "לא יאומן כי יסופר". במצב בו הייתי לפני כחודש וחצי לא האמנתי שאצליח.
כל שבוע ביום ושעה קבועים טל מתקשרת אלי ואנחנו משוחחות במשך חצי שעה על הקשיים, על ההצלחות, על רעיונות יצירתיים במיוחד איך להתמודד עם הבעיות בדרך. וזה מדהים איך אחרי כל שיחה כזו אני מסיימת עם מוטיבציה אדירה להצליח השבוע ולהמשיך התהליך. אני קרובה מתמיד למשקל היעד שהצבתי לעצמי ואני כל כך מאושרת וגאה בעצמי ומוקירת תודה לטל. זה לא קסם, זה עבודה קשה כמובן, אבל העידוד, התמיכה, הידע הרב כ"כ שיש לה, הרצון האמיתי לעזור - זה לא מובן מאליו וזה פשוט עובד!

ה.ב., בת 41, אמא לשלושה ילדים

חבר מהעבודה המליץ עליך בחום...בעזרתך ירדתי 10 קילו

הגעתי אלייך בעודף משקל. כולנו יודעים מה נכון ומה לא נכון לעשות. שצריך לאכול פחות ולהוציא יותר. אך לא היה לי הדרייב להתחיל ולהתאמץ. אני לא טיפוס של דיאטות.
אני אישה רזה מטבעי. בעשור החמישי לחיי חל שינוי. המטבוליזים השתנה. אופי העבודה...ימים ארוכים .פחות ספורט. פחות סדר באוכל... ניסיתי לרדת בקטנה... אך זה לא החזיק מעמד.. לא היה מה "שימשוך אותי למעלה" עד שהגעתי אלייך.
חבר מהעבודה המליץ עלייך בחום. לא התאכזבתי. קיבלתי ממך המון מידע עצות הכוונה תמיכה ושפע עידוד.
בעזרתך ירדתי עשרה קג. למדתי לסגל הרגלי אכילה חדשים שמתאימים לי. מרגישה בשליטה.
לאחר שנה שומרת היטב על ההישג.
תודה!!

בת 56

המטרה שלי הייתה לרדת שבעה קילו והיום אחרי כמעט 3 חודשים בתהליך נותר לי רק עוד קילוגרם אחד בלבד!

אני אמא לשלושה ילדים , אחות מוסמכת ומיילדת. אני צמחונית אני מאז ומתמיד. בכל הריון אני תמיד מעלה במשקל כ- 25 קילו וכך קרה גם בהריון האחרון . אחרי הלידה השלישית היה לי משקל עודף של 7 קילו שנשארו לתקופה של שנה פלוס ולא הצלחתי להוריד אותם למרות שאכלתי "בריא".
בפעילות גופנית לא עסקתי בתירוץ המוכר שלא מצאתי לכך זמן...
לא הצלחתי להבין למה המשקל לא יורד אם אני אוכלת יחסית בריא? התסכול היה גדול וכל הזמן חשבתי שאולי כשאמצא את הזמן אתחיל לעסוק בפעילות גופנית ...התחברתי אל טל פלג דרך כתבה שאחת החברות בפייסבוק שיתפה ונרשמתי מיד לרשימת המיילים של טל כי מצא חן בעיניה הכתבה שכתבה (שאני ממש לא זוכרת על מה זה היה). המייל שקיבלתי ותפס את עיניי אמר את המשפט שהכי התחברתי אליו משהו בסגנון – "רוצה לרדת רק 5-10 קילו, אל תתחילי שום דיאטה בלי לקרוא את זה...." וכך זה התחיל...המייל הזה כלל כל מיני שאלות ותשובות שטל נתנה ואני התחברתי לכל תשובה שנכתבה...ואז החלטתי שהתוכנית של טל תפורה עליי!
התקשרתי לטל לפני שנרשמתי סופית והעליתי בפניה כמה חששות בעיקר לגבי התפריט, רציתי להיות בטוחה שטל מכירה "מופרעות" כמוני שלא אוכלת את זה ואת זה ואת זה...ושהתפריט אכן יהיה ישים עבורי.
כבר בשיחה הזו שהייתה מאוד נעימה, תומכת וכמובן מקצועית הבנתי שהשירות הזה הכי יכול להתאים...
כאמא לשלושה ואישה עובדת לא ראיתי איך אוכל לפנות זמן ליציאה מהבית לקבוצות הרזיה למיניהם (דבר מאוד נפוץ בקרב מכריי) והתמיכה שקיבלתי מטל היתה הדוקה אף יותר מקבוצה שפוגשים פעם/פעמיים בשבוע, למרות הריחוק הפיזי.
אחרי שנרשמתי קיבלתי את התפריט האישי שלי והתהליך התחיל. לשמחתי התפריט היה מותאם בדיוק לצרכים שלי שאפילו לא הרגשתי שאני "בדיאטה". התהליך אותו עברתי עם טל גרם לי להבין שזה לא בדיוק מה אתה אוכל אלא הדגש העיקרי הוא כמה! המתמטיקה הייתה ועדיין מאוד פשוטה ככל שאעמיס יותר על הצלחת, ככל שאוכל יותר קלוריות לא תהיה ירידה במשקל ולהיפך עלולה להיות עליה.
בכל שאלה או התלבטות שהייתה לי טל תמיד הייתה זמינה לענות. התחושה הייתה שאין שאלה שאשאל את טל שהיא לא נתקלה בה בעבר, תמיד היו לה תשובות מתוך הניסיון הייחודי שיש לה עם עבודה עם נשים.
המטרה שלי הייתה לרדת שבעה קילו והיום אחרי כמעט שלושה חודשים בתהליך נותר לי רק עוד קילוגרם אחד בלבד. אף פעם לא הרגשתי רעבה, אכלתי במהלך כל היום את האוכל שאני אוהבת, לא וויתרתי על כלום, הכל נאכל רק במינון הנכון וזה כל הקסם!
מעבר לתהליך אותו עברתי על מנת להוריד במשקל קיבלתי מתנה לחיים – דרך חיים – אני לא רואה בכך "דיאטה". עכשיו שכמעט הגעתי למטרה שלי אני מרגישה שכך טוב לי ונוח לי להתנהל ביומיום. קיבלתי כלים ותובנות שאיתם אלך תמיד!כבר אין מי שלא רואה אותי ומגיב על הירידה היפה במשקל שעשיתי, מי שאוכל סביבי גם רואה שאני אוכלת "כמו כולם", אי אפשר להגיד שאני נמנעת (במסגרת המגבלות התזונתיות שלי), או שאני אוכלת מעט מידיי.... אני חושבת שבצורה עקיפה אפילו בעלי נכנס לשגרת אכילה נכונה ומאוזנת יחד איתי בבית.
כאן אוכל להרגיע אותך ולומר שטל היא המעודדת הראשית שלך, גם אם את לא מאמינה בתהליך, טל מאוד מאמינה בו ובזכותה ואמונתה ובעיקר במקצועיות הרבה שהיא מפגינה התהליך שעוברים איתה עובד!!!
אסירת תודה מקרב לב לטל פלג המקסימה.

נגה, אימא לשלושה , אחות מוסמכת ומיילדת

הכי חשוב... ירדתי 20 קילו!

אני אימא לשלושה ילדים .... בנים... הקטן בן שנה האמצעי בן שלוש והגדול בן חמש.
בהריון השלישי העליתי עשרים קילו.... במשך חצי שנה לא שמתי לב למשקל הייתי עסוקה בתינוק שלי ולהבין
איך מגדלים שלושה בנים.... נעלבתי מהערות כמו:  "את צריכה לרדת במשקל.... קדימה .... " אבל היו לי המון תירוצים..."יש זמן "..."כבר רזיתי בעבר" ועוד .
הרגשתי שמנה , כאב לי הגב, הייתי חסרת ביטחון..... ורק בגדי ההריון התאימו לי.
השינוי הגיע כשהבעל שלי אמר לי את האמת ... " את צריכה לרדת במשקל " הוא ידע כמה אני מתוסכלת וחסרת בטחון בגלל המשקל. בנוסף קרובת משפחה שלי שתמיד היתה שמנה ירדה המון במשקל... והפכתי להיות השמנה היחידה בשולחן!!!!!! הרגשתי שאני צריכה עזרה!!!!! הסתכלתי על עצמי במראה ונגעלתי...... כמה אומץ צריך כדי להכיר באמת .לקחתי מאמנת ספורט אישית והתאמנתי.... אבל אכלתי כרגיל ולא רזיתי, הבנתי שאני חייבת דיאטה. הגעתי לטל דרך האינטרנט וקראתי כתבה שלה על הנושא , שיחת הטלפון איתה עשתה לי טוב.
אמרתי זהו זה. אני צריכה מישהי שתעזור לי!!!! המפגשים עם טל היו הרבה יותר מאשר רק להישקל, היא הפכה להיות אוזן קשבת, חברה מאד מיוחדת שיכולתי לספר לה הכל, על ההתמודדות שלי כמו מה גורם לי לאכול יותר.... היא בנתה לי תפריט לפי הצרכים שלי, הקשיבה לי , עזרה לי עם החוסר האונים והקשיים.
טל לימדה אותי להקשיב לעצמי ולהיות מודעת, לאהוב את עצמי מחדש ואיך לסמוך על עצמי יותר מבחינת האוכל . מצאנו פתרונות ביחד לכל דבר כולל למתוק שאני כל כך אוהבת , מצאנו חטיפים שיעזרו לי וסיגלתי לי דרך חיים. ירדתי במשקל כל שבוע, אמנם הדרך הייתה ארוכה אבל טל החזיקה לי את היד לאורך כל הדרך.
הכי חשוב - ירדתי עשרים קילו!!!!!!!!! 

ו.ר., אימא לשלושה מהוד השרון

חזרתי לג׳ינס שלא לבשתי איזה 4 שנים! הוא גדול עלי! חייבת ג׳ינס חדש...

מייל מלקוחה (שעברה את גיל 50)

לעשות דיאטה בלי להרגיש בדיאטה!

הגעתי לייעוץ אצל טל במטרה להוריד כ 10 ק"ג ממשקלי, שנוספו לי במהלך שנתיים. זו הייתה למעשה הפעם הראשונה שבה נזקקתי לדיאטה מאחר ובמשך שנים רבות המשקל שלי היה יציב וקבוע.
מאחר ומעולם לא הייתי צריכה לדאוג לנושא המשקל, היה לי קשה להתמודד עם הרזיה משמעתית ועם המושג "דיאטה". טל הצליחה לגרום לי לעשות דיאטה בלי שארגיש שזה מה שאני עושה. באמצעות כמה שינויים קלים יחסית בהרגלי האכילה שלי ובתפריט היומי, הצלחתי להוריד 7 קילו במהלך 6 חודשים, ועוד היד נטויה. השיטה של טל היא לא של "זבנג וגמרנו" אלא של דיאטה מתמשכת שכמעט ולא מורגשת, שלא מציקה ולא מפריעה ולא גורמת לתחושת סבל ומחסור תמידי באוכל טעים. להפתעתי, יכולתי לאכול גם דברים מתוקים, פחמימות ושאר "חטאים", כשהרעיון הוא לעשות הכל במידה ובלי להתפרע. טל היא דיאטנית בחסד, שמבינה לא רק במשקל ובמדעי המזון אלא גם בפסיכולוגיה ובהתנהגות אנושית, מה שתורם מאוד להצלחת התהליך. תודה רבה על חוויה מעולה!

א.י., בת 44, מרצה באוניברסיטה

הקילוגרמים נשרו ואפילו מהירות הריצה שלי השתפרה!

שמי ר.מ בת 49 נשואה עם שלושה ילדים עובדת קשה כמו כולם....

על אף עיסוקי בספורט בצורה סדירה  "התלבשו"  עלי בשנה האחרונה 5 קג מיותרים שרציתי להוריד.  ניסיתי כל מיני דברים כמו הפחתה של מזון, דילוג על ארוחות, הפסקת אכילת סוכר ועוד שטויות למינהם.  בסופו של דבר, פניתי לטל והתחלנו בטיפול טלפוני שכלל שיחות שבועיות .

היכולת של טל להאזין בצורה מלאה ולאבחן את הדרוש שינוי תוך דיוק בפרטים הקטנים הוא לדעתי מה שעשה את הבדל וגרם להצלחה ולעמידה ביעד. עברתי לאכול ארוחות תכופות יותר תוך הקפדה על כמויות נכונות, שיניתי את אופן אכילת ארוחת הצהרים בעבודה ובעיקר את כל התנהלות האכילה בערב.

הקילוגרמים נשרו, אני כלל לא רעבה במהלך היום, מרגישה טוב וקליל, פחות עייפה בערבים ואפילו מהירות הריצה שלי השתפרה.

תודה טל!!

ר.מ., בת 49 עם שלושה ילדים

דיאטנית מקצועית, אמינה, אדיבה, אחראית, חרוצה, בעלת ידע וינסיון אדיר

טל יקרה! 

אני מכירה אותך כ- 7 שנים ויותר.  דיאטנית מקצועית, אמינה, אדיבה, אחראית , חרוצה, בעלת ידע ונסיון אדיר.  עם לב ונשמה ענקיים. עוזרת ופותרת כל בעייה: קטנה וגדולה.  בעלת ידע ענק ועשיר , שאפילו בעלי מקצוע אחרים מתחום הרפואה לא חושבים על זה. 

רציתי להגיד לך תודה מכל הלב. אני נפעמת מהיחס הנפלא שלך, מההתייחסות, הרצינות והמקצועיות. 

השארת אותי פעורת פה, ללא מילים איך לעכל ולהבין מה שאת עושה עבורי.  

תודה רבה

א.ט.

bottom of page