• טל פלג דיאטנית

כמה קילו צריך להורידבמשקל כדי לרדת מידה במכנסיים?
כמה ק"ג צריך לרדת במשקל כדי לרדת מידה במכנסיים??


כל פעם שלקוחה שואלת את השאלה המעניינת הזו אני נזכרת בחידה " מה שוקל יותר קילו נוצות או קילו ברזל ??"


איך זה? ומה הקשר בין שומן, היקף מותן, מכנסיים ונוצות?


שומן (כמו נוצות...) היא רקמה קלה (הרי שמן צף על מים...), יש לה נפח גדול ביחס למשקל שלה ולכן ירידה (אפילו קטנה ) בכמות רקמת השומן בגופך תתבטא בתחושת ירידה בהיקפים שלך. זה בדיוק המצב הרצוי בהרזיה נכונה ואיכותית, ירידה ברקמת שומן עם מינימום פגיעה בשרירים ונוזלים .


אז כמה צריך לרזות כדי לרדת מידת מכנסיים?

התשובה היא ארבעה קילו (בערך... יש שונות מאחת לשנייה ). חשוב לציין שכבר אחרי 2 קילו בערך את תרגישי את השינוי בהיקפים שלך.


איך אני יכולה לעזור לך בזה ?

מעל 24 שנים שאני דיאטנית / תזונאית קלינית וספורט, עם המון נסיון בתחום הירידה במשקל בתהליך המשלב כמה שיטות מוכחות וזה תוך שינוי הרגלי אכילה וחשיבה ושמירה על אורח חיים בריא.

אני בעלת תואר ראשון (בהצטינות) במדעי התזונה (מהאוניברסיטה העברית), תואר נוסף בפסיכולוגיה (בהצטינות) וכעת עושה תואר שני בפסיכולוגיה חברתית (באוניברסיטה הפתוחה). בעלת הכשרה כדיאטנית ספורט של המרכז לרפואת ספורט שערי צדק וקורסים מקצועיים רבים בתחום הטיפול והאימון (קואצ'ינג).

שיטת העבודה שלי מתבססת על כל הידע והנסיון שצברתי בתחום וכוללת הגדרת מטרה אפשרית, התאמה תזונתית אישית וכלים מעשיים (מתחום התזונה והפסיכולוגיה) שיאפשרו לך לבצע את השינוי בפועל, לרדת במשקל ולשמור עליו, בלי לסבול ובלי להיות רעבה כך שתרדי בהיקפים, במידת המכנסיים, תרגישי מעולה ותלבשי מה שבא לך (גם מעל גיל 60...)

דברי איתי 050-2495252

כל הפרטים כאן


איזה מכנס מגניב, נכון ? מקור התמונה באתר הזה

734 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול